Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту

Бібліотека-філія №26 села Мала Кіндратівка

 

Наприкінці 1945 року в центрі села стояла маленька хатинка під очеретом, в якій проживала сім'я Бутченко. У Велику Вітчизняну війну вся родина загинула, а хатинка залишилась. По закінченні війни село ожило і жителі вирішили полагодити цю хатинку та зробити клуб та бібліотеку. Для того, щоб створити сільську бібліотеку, мешканці села приносили з дому все, що мали: газети, книги, навіть листи, які збереглися з війни (вони й досі зберігаються в сільській бібліотеці). Таким чином бібліотечні стелажі і поповнювались і склали 400 екземплярів. Завідувати бібліотекою став Іващук Н. П.

На початку 1970-х років в селі Мала Кіндратівка був побудований сучасний Будинок культури. В цьому ж приміщенні було виділено бібліотечну кімнату. До неї надійшло приблизно 2 тисяч книг. Завідувала бібліотекою Ткач Л.А. Надалі бібліотечні працівники неодноразово змінювались. В ній працювали Станішевська Н.А.., Бернавська Л.П., Багрій О.П.

З 2000 року завідуючою бібліотеки була Денисенко Олена, а на сьогоднішній день в бібліотеці працює А. М. Буряк.

Нині бібліотека обслуговує 150 користувачів, в бібліотеці налічується 4 тисячі книг. Щороку надходять до неї нові видання: книги, брошури, журнали та газети. А мешканці села поважають та підтримують цей  «вогник» культури та просвіти.

 

 

Вхід
Посилання
Блог Публічної бібліотеки ім. Є. Чикаленка Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Архів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright ЦБС © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz