Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту

Голодомори в Україні: Одеська область (1921-1923, 1932-1933, 1946-1947). Дослідження, спогади, документи / Кол. авт. та упоряд. - Одеса: Астропринт, 2007. - 460 с.

Видання підготовлене архівістами Одеської області на вшанування пам'яті тих, хто не пережив найстрашніші періоди радянського режиму і геноциду комуністичної влади проти власного народу, а також присвячене тим, кому після тих фізичних та моральних тортур судилося дожити до наших днів. Воно базується на матеріалах публікації 2005 року, але значно доповнене новими документами, розділами, науковими розробками. Це книга про ціну людського життя за часів культу особи.

Видання розраховане на широкий загал, але перш за все - на викладачів учбових закладів, де молодь одержує перші знання з історії свого народу, Української держави. Адже саме їм творити свою історію. І подібні трагедії не повинні повторитися.

Вхід
Посилання
Блог Публічної бібліотеки ім. Є. Чикаленка Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Архів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright ЦБС © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz