Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту
Головна » 2024 » Березень » 25 » Вдосконалюємо професійну майстерність
5:29 PM
Вдосконалюємо професійну майстерність

В якій би галузі не працював - повинен вчитися постійно

 

У  світі, де зміни впроваджуються із шаленим темпом, ми всі перебуваєм під впливом інновацій.  Життя так складається, що людина, в якій би галузі не працювала, повинна вчитися постійно. Бібліотекарі КУ  Публічна бібліотека ім. Євгена Чикаленка  Інна Вербицька, Ірина Пашора та  Ірина Дмитрієва нещодавно зробили ще один крок  у  вдосконаленні професійних навичок, професійної майстерності, професійного фаху.

Завідувачка відділом обслуговування центральної бібліотеки Інна Вербицька з 1 по 23 лютого 2024 року  проходила курси з підвищення кваліфікації "Інноваційні зміни в бібліотеці на основі проєктного, кадрового менеджменту та ініціативної діяльності бібліотек" від Міністерства культури України та інформаційної політики України та Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв,  Центру неперервної культурно-мистецької освіти для провідних спеціалістів публічних бібліотек.

Слухачі курсів відзначили високий рівень у професорсько-викладацькому складу. Викладачі курсу  Ярослава Олегівна Хіміч, кандидат історичних наук, доцент, координатор Центру безперервної інформаційно-бібліотечної освіти УБА  та Ірина Шевченко, кандидат педагогічних наук,  доцент,  заслужений працівник  культури України, запропонували до уваги бібліотекарів цикл професійних лекцій: «Стратегічне планування бібліотек», «Сучасні бібліотечні моделі», «Фандрейзингова, соціальна та  адвокаційна діяльність» та ін.

Проаналізувавши діяльність Публічної бібліотеки ім. Євгена Чикаленка, учасники курсу відзначили,  що бібліотека є сучасною і однією  з небагатьох, яка здатна на сьогодні задовольнити різноманітні потреби користувачів,  є центром цифрової  освіти,  забезпечує громадський простір для зустрічей, подій, вдосконалює книжковий фонд новинками.

Курс завершився, і в скарбничку освіти додалось "Свідоцтво про підвищення кваліфікації за фаховою програмою".

Бібліотекар I категорії Ірина Пашора, яка працює у відділі комплектування та обробки літератури центральної бібліотеки, та Ірина Дмитрієва, завідувачка бібліотекою-філією села Малий Фонтан, стали слухачками курсів від Одеського обласного навчально-методичного центру закладів культури і мистецтва Департаменту культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації.

Бібліотекарки вдосконалили свої професійні знання під час  20-годинного курсу «Організація діяльності бібліотек в сучасних умовах» та отримали відповідні свідоцтва.

У кожної з цих жінок – своя висота, свої  екзамени, свої завдання. Але всіх об’єднує бажання йти в ногу з часом, мінятися, а відповідно – навчатися новому.

Більше фото - на блозі бібліотеки

Переглядів: 43 | Додав: bibliotekar | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід
Посилання
Блог Публічної бібліотеки ім. Є. Чикаленка Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Архів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright ЦБС © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz