Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту

"English speaking club"  в районній бібліотеці

 

 

10 квітня 2016 року в центральній районній бібліотеці  розпочав свою діяльність клуб англійської мови «English speaking club», який можуть вільно відвідувати всі мешканці району.  «Мета цього клубу - полюбити та відчути специфіку мови, навчити боротися із страхами мовного бар'єру для живого спілкування незалежно від рівня знання мови», - підкреслює голова Подільської райдержадміністрації Едуард Доценко, який сам вільно володіє англійською.

 

 

На сьогоднішній день в центральній районній бібліотеці англійську мову вивчають три групи: службовці райдержадміністрації та працівники культури (кожного четверга), сільська молодь та учасники Території Z (кожної неділі).

 

 

 

Девізом клубу є вислів "Говори - і оволодієш!"

Діти активно включаються в запропоновану модератором, вчителем англійської мови  Тетяною Поповою тематику заняття, відточують конструкції мови, слухають аудіоматеріали та переглядають відеодобірки уроків, сміливо вступають у діалоги з товаришами, відповідають на питання модератора, фіксуючи граматичні звороти за допомогою фліп-чарту.
 

 

 

 

За цим девізом працює і доросла група клубу: службовці з райдержадміністрації, бібліотекарі та клубні працівники району. Повільніше за школярів, але більш наполегливо та старанно вони долають труднощі та перешкоди в оволодінні англійською мовою, вибираючи для себе тематику повсякденного спілкування: знайомство, подорожі на різноманітному транспорті, покупки в магазині, професійна діяльність та ін. Поки що діалоги учасників викликають у присутніх посмішки, але доброзичлива підтримка модератора підбадьорює та надихає на навчання.

 

 

Ми впевнені, що для всіх, хто приймає участь у засіданнях клубу, невимушене спілкування буде тільки на користь, допоможе подолати страх перед іноземною мовою, додасть впевненості у власних силах.

 

Бібліотека має велику добірку методичної та художньої літератури, аудіодисків на англійській мові, які стануть в нагоді нашим читачам при опануванні іноземною мовою.

 

 

 

Вчителі, що викладають англійську мову в шкільних закладах району, зможуть скористатися виданнями методичної літератури на допомогу вчителям "Teacher's book".
 
 
 
 
 
 
 
Для студентів та учнів старших класів надійшли посібники з електронними дисками з добірками уроків та практичних занять, довідники та словники "Blockbuster", "Grammarway", "Enterprise".
 
Професіоналів, які бажають удосконалити спеціальну термінологію  у галузях бізнесу, медицини, технічних та гуманітарних наук, чекає література із серії "Professional English" з аудіоуроками.
 
 
 
 
 
 
Пересічні читачі зможуть здійснити захоплюючу мандрівку Великобрітанією та Україною  та познайомитись з цікавими подіями їхнього культурного життя в журналах "Culturel Crossroads".
 
 
 
 
 
 
Для тих, хто на високому рівні володіє англійською мовою, бібліотека пропонує твори світових класиків художньої літератури на англійській мові.
 
 
 
 
 
 
 
Особливою привабливими є  дитячі видання - яскраво ілюстровані книжечки відомих дитячих творів: "Чарівник Країни Оз", "Пітер Пен", "Казка про рибака і рибку", "Спляча красуня", інтерпретовані для дитячого читача твори класиків: "Гамлет" Шекспіра, "20000 л'є під водою" Жуля Верна,  "Принц та Злидар" Марка Твена, "Біле Ікло" Джека Лондона та інші. Будуть раді маленькі читачі і дискам з різноманітними мультфільмами за літературними казками.
 
 
 
 
Якщо Ви бажаєте самостійно оволодівати або удосконалювати свою англійську, бібліотека пропонує ознайомитись з наступними інтернет-ресурсами, які стануть Вам в нагоді:
 

Сайти для безкоштовного вивчення іноземних мов запропоновані

British Council Україна

Englishfull. Учим английский вместе Безкоштовні курси англійської on-line.
LearnEnglish Спеціально розроблений Британською Радою веб-сайт. Містить сотні сторінок аудіо, тексту, відео і більш ніж 2000 інтерактивних вправ. Після реєстрації на сайті можна додавати власні матеріали, спілкуватися з іншими користувачами й завантажувати безкоштовні ресурси.
Lingust Допомога у вивченні іноземних мов при повній відсутності початкових знань. На даний момент доступні матеріали з 10 найбільш затребуваних мов: англійська, німецька, французька, іспанська, італійська. Дано основи польської, китайської, японської та корейської мов.
ListEnglish На сайті представлено матеріал, за допомогою якого можна вивчати англійську мову безкоштовно.
Real-english Повністю безкоштовний сайт, який містить оригінальні відео, інтерактивні уроки і англійські DVD-диски.

Корисні інтернет-ресурси для вчителів англійської мови

D-eliteschool Міжнародна школа: онлайн уроки, навчальні матеріали та словники, велика кількість посилань на ресурси з вивчення англійської мови.
EFL.ru Самостійне вивчення англійської мови: тести для перевірки рівня володіння мовою, інтерактивна граматика, підготовка до міжнародних іспитів, статті, поради з організації навчання.
EnglishClub Огляди методичної літератури, приклади уроків, граматика, словники,  вправи з вивчення англійської мови.
English for Everybody Інформація про англомовні країни, перспективні методи вивчення мови, комп’ютерні навчальні програми, on-line словники.
EnglishTips.org Все для вчителя англійської мови.
Englishwell.org Безкоштовні текстові, аудіо- та відеоматеріали для викладання та самостійного вивчення англійської мови.
LanguageLink Англійський та американський сленг. Тести, програмне забезпечення, посібники, уроки, курси, огляд мовних шкіл.
Langust Граматика англійської мови та методики ії вивчення. Підручники, переклад, лінки.
TeachingEnglish Проект British Council УкраїнаВелика кількість безкоштовних матеріалів щодо різних аспектів викладання  англійської мови: навчальні плани, статті,  тренувальні вправи, онлайн-курси для вчителів Зареєструвавшись на сайті, ви зможете спілкуватися з вчителями всього світу, ділитися досвідом та інформацією.

Бібліотеки англомовної літератури

Пропонуємо Вам список електронних бібліотек англомовної літератури, що містять художні, наукові, історичні та публіцистичні видання доступні всім, хто цікавиться культурним надбанням англомовних країн.
Bartleby Безплатна енциклопедія зі світової історії, а також класика Гарварду.
Bibliomania Пропонує понад 2000 безплатних наукових документів.
Classics in the History of Psychology Колекція повнотекстових праць з психології і суміжних дисциплін, що мають історичне значення.
eBooks@Adelaide Онлайн-бібліотека університету Аделаїди пропонує класичні наукові видання з філософії і медицини.
Google Books Система для повнотекстового пошуку книг. Містить понад 10 млн видань з фондів найбільших бібліотек США.
Internet Archive Грандіозна медіа-бібліотека для студентів, істориків та дослідників.
ManyBooks Велика безкоштовна колекція англомовної літератури.
Open Library Добірка класичної літератури.
Poets' Corner Колекція поетичних творів англійською мовою.
Project Gutenberg Понад 33 тис. електронних книжок (електронні копії видань, що вийшли до 1923 року)
Storyline Online  Мультверсії найкращих англомовних книжок.
The New York Public Library Більше 1000 безплатних книжок у різних форматах.
University of Pennsylvania Books Page Понад мільйон безплатних ресурсів для завантаження.
 
Засідання "English speaking club" в ЦРБ:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Вхід
Посилання
Блог Публічної бібліотеки ім. Є. Чикаленка Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Архів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright ЦБС © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz