"Жива книга": зустріч з поетом-педагогом Олександром Коремблітом
Люди - це книги, варто лише їх розгорнути. Кожен має свою історію, яка надихає, може заставити задуматись над сенсом власного життя, надихнутися чужим досвідом, щоб стати сильнішими в подоланні життєвих труднощів та негараздів. Саме така зустріч з справжньою людиною-"книгою" відбулась 7 серпня в центральній бібліотеці КУ «Публічна бібліотека ім. Є. Чикаленка Куяльницької сільської ради».
На зустріч з відомим на Подільщині і далеко за її межами поетом та педагогом Олександром Хільовичем Коремблітом "Педагог, обдарований музою" завітали підопічні філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області (провідний інспектор Світлана Цуркан). Захід відвідала і спеціаліст ЦСС Куяльницької громади Валентина Голоднюк.
Хочеться зауважити, що представники цих установ в центральній бібліотеці не вперше, багато років нас поєднує тісна співпраця.
Гостей зустріла бібліотекар Надія Балабан, яка представила автора 23 поетичних збірок, шестиразового лауреата загальнонаціонального конкурсу «Українська мова - мова єднання», педагога з 55-річним досвідом Олександра Корембліта та презентувала виставку його книг "Моя душа в полоні слова".
Олександр Хільович поділився з присутніми етапами свого життєвого шляху, з величезною теплотою згадуючи своїх друзів та педагогів дитячого будинку, в якому виховувався, армійських друзів, колег, перемежуючи свою щемливу розповідь поезіями власного написання.
Затамувавши подих, присутні поринули в атмосферу творчості, краси поезії.
Життєвий шлях Олександра Хільовича є наглядним прикладом як не зламатися в житті, йти переборюючи труднощі, і залишатися людиною в будь якій складній ситуації.
На завершення зустрічі поет подарував кожному присутньому свою крайню збірку поезій «Від жодного з років не відрікаюсь» з власним автографом та побажав присутнім відноситись до людей так, як би хотілось, щоб відносились люди до них.
Світлана Цуркан від імені своїх підопічних щиро подякувала Олександра Хільовичу за цікаву зустріч і побажала творчого довголіття і нових поетичних творів.
Більше фото - на сторінках блогу бібліотеки
|