Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту

Літературна критика Богдана Сушинського в авторському фонді центральної бібліотеки

 

Сушинский, Богдан Иванович. Беседы у литературного камина: как стать писателем / Б. И. Сушинский. - О.: Друк, 2004. - 350 с.

"Беседы у литературного камина: как стать писателем" - эта книга по-своему уникальна и не имеет аналогов. Основываясь на творческом и жизненном опыте многих отечественных и зарубежных писателей, автор раскрывает творческую лабораторию писателя, прослеживая весь путь от замысла произведения до его публикации. При этом он знакомит читателей с основами отечественных законов и мировой практики в области защиты авторских прав, а также оформлении рукописей, заключении договоров, авторского наследия, вступления в Союз писателей. Написана книга легко, остроумно и по-житейски мудро. Если вы начинающий писатель, эта книга станет для вас искренним советчиком.

 

Сушинський, Богдан Іванович. Голосами вічної давнини: полемічні нотатки на полях давнописів, наукові розвідки та есе, роздуми над історичними екскурсами попередників і сучасників / Б. І. Сушинський. - О.: Астропринт, 2014. - 532 с.

"Голосами віщої давнини: Полемічні нотатки на полях давнописів, наукові розвідки та есе, роздуми над історичними екскурсами попередників і сучасників" - це ті праці, резонансні публікації яких свого часу здійснювалися по багатьох поважних українських збірниках і часописах. Енциклопедичні знання автора, філософська, афористична манера його спілкування з читачем, а також його імідж "розвінчувача наукоподібних міфів та містифікацій" роблять це видання сприйнятним не лише для науковців, а й для щонайширшого читацького загалу.

 

Сушинський, Богдан Іванович. Правдофобія як метод "дзюбознавства": нотатки з приводу статті Івана Дзюби "Шевченкофобія" в сучасній Україні" / Б. І. Сушинський. - О.: Астропринт, 2011. - 112 с.

У літературному есе "Правдофобія як метод "дзюбознавства" автор розмірковує над проблемами сучасного офіціозного шевченкознавства. Це - переконливий, правдивий твір, який з цікавістю буде сприйнятий  вчителями, студентами, бібліотекарями та науковцями.

 

 

 

Сушинський, Богдан Іванович. Сповідь на вершині пізнання: статті, рецензії та огляд мистецьких студій / Б. І. Сушинський. - О.: Астропринт, 2011. - 114 с.

"Сповідь на вершині пізнання" - статті, рецензії та огляд мистецьких студій. У книжці читач знайде статті Богдана Сушинського, присвячені творчості Степана Олійника, Петра Осадчука, низку рецензій на книжки В. Гараніна, К. Сергієнка, В. Яворівського, Н. Палашевської, М. Палієнка, Б. Нечереди; роздуми напередодні 70-річчя з дня народження відомого письменника М. Вінграновського та статтю, присвячену Пауло Коельо.

 

 

 

Сушинський, Богдан Іванович. Степан Олійник: поет на тлі епохи / Б. І. Сушинський. - О.: "Друкарський дім", 2006. - 239 с.

"Степан Олійник: поет на тлі епохи" - літературознавче есе, в якому висвітлюється життєвий та творчих шлях уславленого українського поета-гумориста Степана Олійника. Сушинський був упорядником першої в Незалежній Україні книжки поета "Степан Олійник. Вибрані твори" (2001 рік), а також автором грунтовної аналітичної передмови до неї. В даному есе Сушинський вдається до аналізу творів поета, спогадів про нього, архівних матеріалів, публікацій та рукописів. Він майстерно і правдиво відтворює ту складну епоху буття, на тлі якої виразно постає контрастна постать Митця. За цю книгу Богдан Сушинський удостоєний звання лауреата Всеукраїнської літературної премії імені Степана Олійника.

 

 

Сушинський, Богдан Іванович. Тарас Шевченко: геній - в самотності: роман-есе / Б. І. Сушинський. - О.: Друк, 2006. - 464 с.

У своєму новому романі-есе «Тарас Шевченко: геній - в самотності» відомий, популярний нині письменник, академік Богдан Сушинський розкриває складні психологічні колізії життя і творчості видатного митця; філософськи осмислює стан його самітницької душі. Це - мудрий і правдивий твір, який з цікавістю буде сприйнятий вчителями, науковцями, студентами.

 

 

 

Сушинський, Богдан Іванович. Шукати свій материк: З літературних студій 1968-2020 років / Богдан Сушинський; упоряд. А. Т. Сушинська. - Одеса: Астропринт, 2021. - 440 с.

Нове зібрання статей відомого письменника, журналіста , громадського діяча, академіка Богдана Сушинського - це панорама культурно-мистецького життя нашого краю і України впродовж багатьох років. На сторінках книги знайшли місце творчі портрети десятків митців. З особливою увагою і прихильністю автор презентує творчий доробок талановитої молоді. Видання розраховане у першу чергу на тих, хто прагне неупереджених коментарів головних тенденцій розвитку літератури, стане у пригоді науковцям, студентам-гуманітаріям, вчителям, усім шанувальникам рідного слова.

Вхід
Посилання
Блог Публічної бібліотеки ім. Є. Чикаленка Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Архів
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
bibliotekar
Copyright ЦБС © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz