Держава, вимріяна поколіннями
15 липня Україна відзначає День Української Державності - свято, яке утверджує понад тисячолітні традиції українського державотворення і своїм корінням сягає часів князювання Володимира Великого, свято, яке об'єднує націю в складні часи та дає надію на світле майбутнє.
День Української Державності бібліотеки Куяльницької громади зустріли циклом патріотичних інформаційно-просвітницьких заходів.
Фахівці центральної бібліотеки підготували патріотичний non-stop «Державність, вимріяна поколіннями», відкривши урочистим заходом апаратну нараду Куяльницької сільської ради. Захід доповнював відеоматеріал про історичні шляхи становлення української державності. Схиливши голови в мовчанні, учасники заходу вшанували пам'ять загиблих воїнів-земляків під час демонстрації відеоролику «Книга пам’яті Куяльницької громади».
В центральній бібліотеці для дітей відбулась патріотична година «Символи державності та єдності нації», під час якої діти дізналися про значення свята, історію української державності, князя Володимира Великого – хрестителя Русі, про символи України та познайомились з книжковою виставкою «Ми були, і будем ми! І Україна разом з нами!».
Патріотична година «Українська Державність: витоки, становлення, розвиток» зібрала цього дня за круглим столом читачів бібліотеки села Вишневе.
На історичну мандрівку «Україна – моя Батьківщина» запросили юних відвідувачів працівники культури села Малий Куяльник. Діти ознайомились з книжково-ілюстративною виставкою про становлення нашої держави, переглянули відео про шлях України до незалежності та символи, що творять державу. З радістю тримали в руках синьо-жовті власноруч зроблені долоньки.
Працівники культури села Малий Фонтан підготували для своїх відвідувачів правовий тренінг "Україна - моя доля і моє життя" та презентували книжкову виставку «Держава, виміряна поколіннями», на якій представлені книги, що розповідають про Україну та її минуле.
Для юних читачів бібліотеки села Мурована була проведена літературно-правова мандрівка та презентація книжкової виставки «Шлях через віки», яка поповнила знання дітей цікавими фактами з історії країни. Діти власноруч виготовили для себе та своїх рідних сувеніри-обереги «Голуб миру».
Читачі бібліотеки села Соболівка залюбки відповідали на питання історичної вікторини «Є Така Держава» про історію України та національні символи.
В бібліотеці села Коси протягом тижні діяла книжково-ілюстративна виставка "Українська державність через віки" , біля якої проходив огляд історичної літератури.
Українська Державність – це спільна історія всіх українців, це спільне майбутнє українського народу, прагнення жити в цілісній та сильній державі. Наша сила у нашій єдності та прагненні жити у вільній і незалежній країні з демократичними цінностями.
Більше фото - на блозі бібліотеки та сторінці Фейсбук






|