|
![](/.s/t/231/16.gif) | | ![](/.s/t/231/18.gif) |
| Главная » Архів матеріалів
Безсмертний образ матері моєї
Минають роки, десятиліття, змінюються устрої, а на землі споконвічно є мати і є родина. Вічна і свята, грішна і праведна, як ця земля, на якій ми живемо...
В цьому місяці ми святкуємо два родинних свята - День Матері та День сім'ї. В бібліотеках району проводяться цикли різноманітних масових заходів, які уславлюють матір та родину.
Переглядів:
6383
|
Додав:
Olga
|
Дата:
2014-05-15
|
|
Любомирка зустрічає районну акцію пам'яті
Набирає урочисту ходу районна естафета пам'яті "Ми пам'ятаємо всіх поіменно", яка стартувала в районі 28 жовтня 2013 року до 70-річчя визволення України від німецько-фашистських загарбників і побувала вже в 9 сільських радах. 14 травня на гостинному подвір'ї Любомирської сільради відбулась церемонія передачі делегацією Гоноратської сільської ради естафетного альбому пам'яті, гільзи із землею з братських могил та запаленої свічки представникам Любомирської сільської ради.
Переглядів:
916
|
Додав:
Olga
|
Дата:
2014-05-15
|
|
"Та війна не тільки на гранітних плитах, а й у пам'яті..."
"Нас мало осталось
И смерть к нам стучится,
Но мы повторять неустанно должны:
"Пускай никогда, никогда не случится,
То, что узнали солдаты войны"
9 травня для мільйонів українців залишається днем пам'яті та шани тим, хто здобув Перемогу, днем доблесті та героїзму наших ветеранів. Напередодні свята в бібліотеках району пройшли патріотичні години, уроки пам'яті, години мужності, презентації книжкових виставок, зустрічі з ветеранами війни та праці, літературні вечори, конкурси дитячих малюнків.
Переглядів:
1798
|
Додав:
Olga
|
Дата:
2014-05-12
|
|
У пам'яті народній назавжди
Районна акція "Пам'ятаємо всіх поіменно" в рамках Всеукраїнської естафети пам'яті продовжує свою ходу Котовщиною. 6 травня вона завітала на Гоноратську землю, де більше 300 мешканців воювали на фронтах війни, а 115 не повернулися до рідної домівки, віддавши життя за щасливе майбутнє нащадків.
Переглядів:
804
|
Додав:
Olga
|
Дата:
2014-05-08
|
|
Сила друкованого слова…
Існує думка, що в сьогоднішньому сьогоденні всі новини люди дізнаються з інтернету, телевізора, радіо, а газети вже не такі популярні, адже вони часто запізнюються з новинами, подовжився час їхньої доставки в села. Але саме завдячуючи статті в газеті «Сільські вісті» про бібліотеку в селі Станіславка дізналися читачі всіх куточків нашої України. Листи, бандеролі з книгами прийшли на адресу бібліотеки з Тернопільщини, Закарпаття, Арциза, Львова, Івано-Франківська, а нещодавно і з міста Києва від поета і перекладача Володимира Пояти.
Переглядів:
1251
|
Додав:
Olga
|
Дата:
2014-04-25
|
|
"О Земле втрачена, явися, бодай у зболеному сні"
23 квітня в центральній районній бібліотеці відбувся вечір-реквієм «О Земле втрачена, явися, бодай у зболеному сні» з студентами III-го курсу професійного технічного ліцею. Зустріч була присвячена черговій річниці Чорнобильської трагедії.
Переглядів:
995
|
Додав:
Olga
|
Дата:
2014-04-25
|
|
Будь милосердним до природи!
З лютого 2014 року в бібліотеках Котовського району діє довгострокова екологічна програма "Котовщина на долонях турботи" (2014-2020 рр.), метою якої є залучення широких верств громади до збереження природи рідного краю та здоров'я його мешканців.Тому на порядку денному кожної сільської бібліотеки - активізація діяльності з екологічного виховання та екологічної просвіти населення.
Переглядів:
1755
|
Додав:
Olga
|
Дата:
2014-04-24
|
|
Бібліотекарі району - за чисте довкілля!
В рамках бібліотечної програми "Котовщина на долонях турботи" в центральній районній бібліотеці 16 квітня відбувся семінар бібліотечних працівників району "Екологічна інформація і роль бібліотек в екологічній освіті населення".
Переглядів:
905
|
Додав:
Olga
|
Дата:
2014-04-17
|
|
"Через публічні бібліотеки до підвищення якості списків виборців"
16 квітня 2014 року в рамках спільного проекту Одеської обласної організації ВГО "Комітет виборців України" та Одеської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М.Грушевського "Через публічні бібліотеки до підвищення якості списків виборців" в центральній районній бібліотеці відбулась зустріч бібліотечних працівників ЦБС Котовського району та читачів центральної районної бібліотеки з начальником відділу ведення Державного реєстру виборців Котовської РДА Чабановою Валентиною Іванівною.
Переглядів:
897
|
Додав:
Olga
|
Дата:
2014-04-16
|
|
Тих днів не змовкне слава
11 квітня естафету районної акції "Пам'ятаємо всіх поіменно" приймала Борщівська сільська рада, населені пункти якої першими в Котовському районі були звільнені від німецько-фашистських загарбників.
Переглядів:
853
|
Додав:
Olga
|
Дата:
2014-04-14
|
| « 1 2 ... 77 78 79 80 81 ... 94 95 » | |
![](/.s/t/231/21.gif) | | ![](/.s/t/231/23.gif) |
|
|