|
![](/.s/t/231/16.gif) | | ![](/.s/t/231/18.gif) |
| Главная » Архів матеріалів
Наша безпека - в наших руках
Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Бібліотеки Куяльницької громади не залишають поза увагою безпеку своїх маленьких читачів, проводять інформаційно-профілактичні заходи, які навчають дітей правилам безпеки життєдіяльності, закладають надійний фундамент знань на майбутнє.
Переглядів:
141
|
Додав:
bibliotekar
|
Дата:
2024-04-04
|
|
PEN Ukraine в центральній бібліотеці Куяльницької громади
1 квітня в центральній бібліотеці КУ "Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради" відбулась творча зустріч з письменниками України в рамках "Літературно-волонтерських поїздок PEN Ukraine", української громадської організації, створеної з метою захисту свободи слова та прав авторів, сприяння розвитку літератури та міжнародному культурному співробітництву. Наша громада стала двадцятою в низці поїздок організації.
Переглядів:
169
|
Додав:
bibliotekar
|
Дата:
2024-04-02
|
|
В якій би галузі не працював - повинен вчитися постійно
У світі, де зміни впроваджуються із шаленим темпом, ми всі перебуваєм під впливом інновацій. Життя так складається, що людина, в якій би галузі не працювала, повинна вчитися постійно.
Бібліотекарі КУ Публічна бібліотека ім. Євгена Чикаленка Інна Вербицька, Ірина Пашора та Ірина Дмитрієва нещодавно зробили ще один крок у вдосконаленні професійних навичок, професійної майстерності, професійного фаху.
Переглядів:
85
|
Додав:
bibliotekar
|
Дата:
2024-03-25
|
|
Ріки незмінно течуть додому: засідання поетичного салону "Бестселер"
25 березня в Україні закінчився Національний тиждень читання. Тиждень поезії 2024, до якого приєднались учасники поетичного салону «Бестселер», що працює при центральній бібліотеці КУ "Публічна бібліотека ім. Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради".
Переглядів:
129
|
Додав:
bibliotekar
|
Дата:
2024-03-25
|
|
На струнах чарівного слова: Тиждень поезії в бібліотеках громади
Бібліотеки Куяльницької громади приєднались до Всеукраїнської інформаційно-просвітницької акції «Національний тиждень читання. Тиждень поезії», яка проходила з 16 по 24 березня 2024 року під гаслом «Ріки незмінно течуть додому».
Переглядів:
148
|
Додав:
bibliotekar
|
Дата:
2024-03-22
|
|
Іван Мазепа – великий гетьман України
20 березня – 385 річниця з дня народження гетьмана Івана Мазепи. Хто він? Військовий чи політичний діяч, особистість з високим рівнем інтелекту, меценат? Відповіді на ці питання користувачі можуть дізнатись в бібліотеках Куяльницької громади, знайомлячись з тематичними книжковими виставками та викладками.
Переглядів:
105
|
Додав:
bibliotekar
|
Дата:
2024-03-20
|
|
Поезії, народжені війною
Сьогодні в медіацентрі центральної бібліотеки КУ "Публічна бібліотека ім. Є. Чикаленка Куяльницької сільської ради" відбулась година поезії "Вірші з бійниці" в рамках Всеукраїнської інформаційно-просвітницької акції "Національний тиждень читання. Тиждень поезії" під гаслом "Ріки незмінно течуть додому" .
Переглядів:
145
|
Додав:
bibliotekar
|
Дата:
2024-03-20
|
|
Королева української поезії Ліна Костенко
19 березня святкує свій день народження українська поетеса Ліна Костенко. Її вважають генієм слова, залізною жінкою та живою легендою, а її біографія є прикладом для мільйонів українців та невичерпним джерелом мудрості. Чистий і щирий голос поетеси, її неповторно-своєрідна поезія вже кілька десятиліть чарують читачів; шанувальники її таланту.
Низкою яскравих книжкових виставок та літературних заходів вшановують сьогодні Ліну Костенку бібліотеки Куяльницької громади.
Переглядів:
97
|
Додав:
bibliotekar
|
Дата:
2024-03-19
|
|
«Це воює вона!
Днями центральна бібліотека КУ «Публічна бібліотека ім. Є. Чикаленка Куяльницької сільської ради» отримала в дарунок від Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин нову книгу - третій том антології «Дівчата можуть усе» під назвою «Це воює вона!», героїнями якої є 25 жінок, які з перших днів повномасштабного російського вторгнення пліч-о-пліч з чоловіками стали за захист Батьківщини.
Переглядів:
92
|
Додав:
bibliotekar
|
Дата:
2024-03-18
|
|
Молоді про добровольців
15 березня в центральній бібліотеці пройшла патріотична година "Український доброволець - взірець патріотизму". Учасниками заходу стали студенти Подільського професійного ліцею.
Переглядів:
121
|
Додав:
bibliotekar
|
Дата:
2024-03-15
|
| « 1 2 3 4 5 6 ... 94 95 » | |
![](/.s/t/231/21.gif) | | ![](/.s/t/231/23.gif) |
|
|