Меню сайта
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту
...
Главная » 2019 » Март » 28 » До 380-річчя Івана Мазепи
11:14 AM
До 380-річчя Івана Мазепи

Іван Мазепа - людина та історичний діяч

 

20 березня виповнилось 380 років з дня народження визначного українського військового, політичного і державного діяча, гетьмана Війська Запорозького, голови козацької держави на Лівобережній і всій Наддніпрянській Україні, Князя Священної Римської Імперії Івана Степановича Мазепи (1639 - 1709).  Враховуючи вагомий особистий внесок Івана Мазепи у розбудову української козацько-гетьманської держави, її культури та духовності українського народу, до ювілею легендарного гетьмана бібліотеки Куяльницької ЦБС представили для користувачів ряд тематичних заходів.

Бібліограф центральної бібліотеки Ірина Пашора підготувала бібліографічний огляд книжок про Івана Мазепу, які є в наявності у фонді ЦБС,  "Іван Мазепа та його доба", а щойно отримана бібліотекою "гаряча" новинка від доктора філософських наук, професора, першого проректора Національного університету «Острозька академія» Петра Кралюка "Справжній Мазепа" знайшла своє відображення на бібліотечній сторінці Фейсбуку"Книго_NEWS"

В бібліотеці села Малий Фонтан завідуючою бібліотекою Іриною Дмитрієвою був проведений історичний портрет «Легенди і правда про Мазепу», який висвітлив неординарну особу Івана Мазепи та розкрив його життєвий шлях, а в бібліотеці села Гидерим (завідуюча бібліотекою Василиса Полуденна)  - історична година  "Іван Мазепа - людина і історичний діяч". Бібліотекарі знайомили читачів з біографією видатного гетьмана, нагадували історичні події, які відбувались того часу (у 1687-1709 роках), презентували тематичні книжкові виставки, прем'єри книг В. Журавльова "Мазепа. Людина. Політик. Легенда" та Т. Чухліба "Гетьмани України-Русі".

Детальніше про заходи читайте на сторінках блогу ЦБС

Просмотров: 177 | Добавил: Olga | Теги: історія, Україна, козацтво | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
...
ЦОГ

Молодь, для вас!
Вход
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Copyright ЦБС © 2021
Бесплатный хостинг uCoz