Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту

Бібліотека-філія № 38 села Соболівка

 

Соболівська бібліотека-філія №38 була організована в 1967 році. Але до відкриття бібліотеки тут двічі на неділю працювала пересувна бібліо­тека з села Новоселівка, яка при­возила літературу та обслуго­вувала читачів.

З дня створення Соболівської бібліотеки її очолила Молодча Євгенія Лук'янівна, яка на той час закінчила куль­турно-освітнє училище. Фонд був маленький - всього 400 екземплярів, велику допомо­гу в його комплектуванні нада­вала сільська Рада. Пізніше бібліотеку комплектував бібколектор. Працювала також пе­ресувна бібліотека в с. Гертопи: 2 рази в місяць Євгенія Лу­к'янівна обслуговувала читачів в тому селі.

В 1975 році в селі була збу­дована школа для початкових класів. Саме в цьому при­міщенні виділили для бібліо­теки 2 кімнати. На той час фонд бібліотеки налічував більше 5 тисяч книг.

 

 

В 1982 році бібліотеку очо­лила Дудник Майя Леонідівна. Працівниця старанна, енерг­ійна, вона завжди була в центрі культурного життя села. Тісно співпрацювала з місцевою шко­лою, проводила цікаву роботу по популяризації книги. Нео­дноразово її праця відзнача­лася грамотами та цінними по­дарунками.

 

 

 

 

В жовтні 2011 року Майя Леонідівна пішла на заслужений відпочинок, а свою справу і бібліотеку передала молодому фахівцю - Вербіцькій Яні Миколаївні, випускниці Тульчинського училища культури.

 

 

Вхід
Архів
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
Copyright ЦБС © 2023
Безкоштовний хостинг uCoz