Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту

 Бібліотека-філія № 21 села Липецьке 1 ч.

 

Зі слів мешканців села Липецьке 1 частини, бібліотека в селі почала функціювати в 1950 році. На той час це була невеличка кімнатка в старому сільському будиночку. Першим бібліотекарем була Топор Євдокія Кирилівна.

В 1959 році в першій частині села Липецького колгоспом імені Леніна було збудоване приміщення нового Будинку культури на 500 місць, в одній з кімнат якого розмістили і бібліотеку. Першим бібліотекарем в цьому закладі стала Гінкул Марія Опанасівна, яку згодом змінила Урсул Уляна Лук'янівна, а потім Ігнатова Віра Микитівна.

В бібліотеці завжди було багато людей, книжковий фонд на той час складав 9000 книг. До бібліотеки приходили і діти, і молодь, і колгоспники почитати свіжі газети та журнали, нові книги, прийняти участь у бесідах, ознайомитися з книжковими виставками.

 

 

            

Шістдесяті роки минулого століття, бібліотекар Ігнатова В. М. з читачами

 

 

Під час збору урожаю бібліотекар спільно з клубним працівником щоденно випускали стінгазету «Боевой листок». Агітбригада «Липечанка» за участю бібліотекарів кожної неділі виїжджали з концертами на поля. На той час в колгоспі існувало 6 польових бригад та 3 тракторних. Також агітбригада працювала і за межами району, зокрема в сусідньому Ананіївському районі.

 

 

В 1993 році в бібліотеку прийшла працювати Ткаченко Алла Анатоліївна, яка очолює її вже 20 років. Сьогодні бібліотекар не тільки активно знайомить читачів села з історією нашої країни і свого села, допомагає молоді у виборі професії, виховує у маленьких читачів любов до книги, а й є активним учасником  ансамблю «Каса маре», який добре знають не тільки в районі, а й за його межами.

 

 

 

 

В 2007 році в приміщенні Будинку культури виникла пожежа, в результаті якої постраждала і бібліотека. Сьогодні вона розміщується в приміщенні сільської школи, з кожним роком відновлюється і чисельність її книжкового фонду.

 

 

 

 

 

Вхід
Архів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright ЦБС © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz