Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту

 

                         Бібліотека-філія № 34 села Стара Кульна

 

Вся історія сільської бібліотеки тісно пов’язана з сільським клубом, бо всі роки свого існування бібліотека знаходилась в клубному приміщенні. До 50-х років клуб і бібліотека розташовувалися в будинку сільського священика. Завідуючим бібліотекою  на той час був Троянівський Миколай

В 1964 році на місці старого клубу був збудований новий великий Будинок культури, в якому також знайшлося місце і бібліотеці. Бібліотекарем в нове приміщення прийшла працювати і пропрацювала чимало років Кобзар Галина. З 1977 по 1985 роки завідувала бібліотекою Малюта Євгенія Василівна.

Сьогоднішньою господинею сільської бібліотеки є сумлінна, працьовита жінка Кабак Галина Василівна. Очолювана нею бібліотека обслуговує 550 читачів, видає щороку по 11000 примірників літератури, проводить масові заходи з популяризації книги. Особливою популярністю користуються масові заходи у школярів села. Вони залюбки відвідують різноманітні вікторини, літературні конкурси та ігри, які пропонує для них Галина Василівна.

  

 

Активно працює сільська бібліотека і в напрямку "Бібліотечного патронату". Кожен четвер завідувачка бібліотеки прямує стареньких: ветеранів війни та праці, інвалідів, які вже тяжко самим відвідувати бібліотеку, але дуже хочеться прочитати якусь цікаву книгу, почути новину газетну новину чи просто поспілкуватися з бібліотекаркою.

                              

 

 

 

Книжковий фонд бібліотеки налічує  понад 8000 видання і продовжує поповнюватися новими виданнями.

 

 

 

 

 

Вхід
Архів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright ЦБС © 2023
Безкоштовний хостинг uCoz