Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту
        Бібліотека-філія № 42 села Чубівка
 

 

         Чубівська сільська бібліо­тека була відкрита в 1969 році в  приміщенні сільської школи.  Організатором та першим бібліотекарем стала вчитель­ка-філолог за фахом Дерев'янко Марія Карпівна. Багато любові і зусиль доклала вона для того, щоб в селі була сучасна гарна бібліотека. Марія Карпівна замовила на заводі заготзерна книжкові стелажі, знайшла в бібліотеці Одеської ветлікарні літературу та завезла перші книги до сільської бібліотеки.

 

 

 

 

 

В кінці 70-х років, коли школа  перейшла до нового приміщення, для енергійної бібліотекарки відкрилися нові можливості. Старе приміщення школи стало цілком бібліотечним.

 

Вже не одна  тісна кімната, а три затишні, з любовю та старанністю оформлені, кімнати зустрічали чубівських мешканців. Зростав книжковий фонд бібліотеки, який на той час  вже поповнювався з різних джерел, зростала і кількість читачів.

 

 

Марія Карпів­на завзято працювала в бібліотеці на протязі 13 років, за що набула поваги та авторитету у селян. Коли прийшов час йти на заслужений відпочинок, вона бібліотеку та всі свої не­завершені справи передала доньці - Яницькій Неонілі Іванівні, яка гідно продовжує справу своєї матері вже 27 років.

                               

 

 

 

Сьогодні бібліотека є осеред­ком культури на селі. Жодне свято не обходиться без участі бібліотекаря. Неоніла Іванівна організувала при бібліотеці ляльковий театр, артистами якого є діти, учні місцевої шко­ли - садка. Активно працює бібліотекар і в напрямку бібліотечного патронату, відвідуючи на дому інвалідів, ветеранів війни та праці.

                              

На сьогодні книж­ковий фонд бібліотеки складає біля 8000 примірників. Відвідують бібліотеку 450 читачів.

 

Вхід
Архів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright ЦБС © 2023
Безкоштовний хостинг uCoz