Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту

 Бібліотека-філія № 18 села Липецьке центр

 

 

Село Липецьке є одним з найкрупніших сіл Котовського району. Населення його багатонаціональне і складає біля 3500 осіб. З них  80% - молдовани, що вносить додатковий колорит до роботи бібліотек села.

 Бібліотечна філія №18  розташована в центральному Будинку культури. Вона відкрилася в 1989 році разом з Будинком культури. Першим бібліотекарем стала Тіора Євгенія Опанасівна.

 Згодом, в центрі села побудували велику школу і  бібліотечне життя  завирувало. На зміну Євгенії Опанасівні прийшли молоді бібліотекарі Урсул Інга Іванівна, яка обслуговує доросле населення  та Дімпул Лариса Андріївна , яка працює з дітьми.

Бібліотекарі філії №18 Урсул Інга Іванівна та Дімпул Лариса Андріївна

 Сьогодні бібліотека являє собою культурно-інформаційний центр села. Її фонд складає 11459 примірників книг та брошур.   В бібліотеці ведеться велика краєзнавча робота. Родзинкою центральної бібліотеки є «Каса маре» - кімната молдавської культури, де представлені виготовлені талановитими руками липецьких умільців молдавські вишивки, рушники, килими, одяг та різноманітні старовинні експонати.

"Каса маре" - кімната молдавської культури в бібліотеці

Бібліотека веде спільну роботу зі школою, клубом, сільрадою. Працівники бібліотеки приймають активну участь в громадському житті села, проведенні масових заходів, небайдужі вони і до долі і життя людей пенсійного віку та людей з обмеженими фізичними можливостями, яких  обслуговують книгою на дому.

В тісній співпраці зі вчителькою сільської школи, відомою в районі поетесою Людмилою Миколаївною Ісаєвою бібліотекарі запрошують читачів і мешканців села на цікаві  поетичні години, вечори-зустрічі.

На базі центральної бібліотеки проходять  великі районні виїзні заходи. В 2007 році бібліотека тепло приймала гостей IX Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині».

Працівники бібліотеки завжди приймають  участь в святах до Дня району, в фестивалях національних культур. Самі бібліотекарі є учасниками хору сільського Будинку культури, а завідувачка бібліотекою Урсул Інга Іванівна в 2008 році представляла молодих бібліотекарів нашого району в  обласному конкурсі  «Молодежь в библиотечном деле: социально значимая карьера».

 

В бібліотеці села Липецьке

 

Вхід
Архів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright ЦБС © 2023
Безкоштовний хостинг uCoz