Меню сайта
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту
...

 Бібліотека-філія № 32 села Петрівка

 

Першим бібліотекарем с.Петрівки був Пустовий Євграф Миколайович. Він розповідав, що до Великої Вітчизняної війни в селі Гамбурово (до 1946 року так називалося с.Петрівка) в одному приміщенні з сільською радою знаходився клуб і приклубна бібліотека, яка нараховувала біля 3,5 тисяч книг Євграф Миколайович завідував одночасно і клубом і бібліотекою. Коли розпочалася війна, майже всі книги було спалено, а ті що залишились взяла на зберігання Снайдер Поліна. Вона закопала їх, але незабаром померла, тому віднайти їх було неможливо.

В 1945 році в листопаді місяці Волинською районною бібліотекою було виділено 100 книг, які і стали початком організації Петровської сільської бібліотеки. Кожного року фонд потрішки поповнювався. Завідував бібліотекою і клубом Літовчук В.Т. В 1949 бібліотеку прийняла Чорна О.В.

В 1954 році в бібліотеку прийшла працювати Міщенко Галина Миколаївна, яка 40 років свого життя присвятила улюбленій справі. Невтомна трудівниця, вмілий організатор, вона проводила цікаву масову роботу серед читачів, виховувала любов до книги в дітей та молоді. За час її роботи бібліотеку ще двічі переводили в різні приміщення. 

 

 

 

 

 

 

Зараз Галина Миколаївна на заслуженому відпочинку, а завідує бібліотекою молода енергійна жінка Непомняща (Пуя) Людмила Миколаївна. Бібліотекою знову перевели до іншого приміщення – цього разу до ФАПу. Фонд бібліотеки нараховує більше 5000 примірників книг, обслуговує 150 читачів. Масові заходи бібліотека проводить в тісній співпраці з шкільним закладом.

 

                                 

                                                           "Котовські вісті". - 2012. - 21 червня. - с. 5

 

...
ЦОГ

Молодь, для вас!
Вход
Архів
Статистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0
Copyright ЦБС © 2020
Бесплатный хостинг uCoz