Меню сайта
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту
...
...
...

Block title
СПЛАТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Кращі  за професією


Брунецький Станіслав Пилипович народився 1 червня 1923 року в селі Федорівка  Котовського району. В селі Комарово працював  фельдшером з 1948 року (після повернення  з  фронту і служби в рядах Радянської Армії) на протязі 50 років. В 1956 році він був делегатом Всесоюзної наради працівників охорони здоров’я. Фотоекспозиція фельдшерсько-акушерського пункту села Комарово демонструвалась в Великому Георгіївському залі Кремля.

«Заслужений працівник охорони здоров’я СРСР», кавалер ордена Леніна – так відзначила держава трудовий подвиг  Станіслава Пилиповича. Горбатюк Павло Павлович народився 27 вересня 1937 року в селі Глибочок Котовського району в селянській сім’ї. Закінчив середню школу №1, Одеський медичний інститут. Починав свою трудову діяльність дільничим лікарем,  потім районний терапевт, завідуючий терапевтичним відділенням Котовської центральної районної лікарні. В 1972 році продовжив навчання в спецординатурі  Одеського медичного інституту. З 1975 по 1977 рік – завідуючий терапевтичним відділенням Республіканського шпиталю  в Центрально-Африканській  республіці.

З 1977 року і до виходу на пенсію очолював терапевтичне відділення  лікарні станції Котовськ. Відмінник охорони здоров’я СРСР91984), Заслужений лікар України(1990р.)Жуковський  Віль Олександрович народився 16 листопада 1931 року в Котовську. Закінчив  середню школу №16 (нині це гімназія). Випускник Одеського морського медичного училища, він почав свою службу  лейтенантом медичної служби на тральщику Далекосхідного флоту. В 1964  Віль Олександрович закінчує  Одеський медичний інститут  і отримує призначення на посаду заступника  головного лікаря Котовської центральної районної лікарні, а з1968 по 1996 роки – головний лікар Котовського району.

  «Відмінник охорони здоров’я УРСР»(1970), Кавалер ордена Трудового Червоного Прапора(1971), Заслужений лікар України(1992). Помер в вересні 1996 року.Подрушняк Євген Павлович — відомий вчений, ортопед-травматолог, геронтолог і геріатр, організатор охорони здоров’я, Заслужений діяч науки і техніки України, Лауреат Державної премії України, Академік Української академії наук націо­нального прогресу, доктор медичних наук, професор.

Народився 21 лютого 1924 року в селі Станіславка Котовського району в селянській сім'ї, де крім нього росли ще три сестрич­ки. Навчався в Станіславській , а потім в Воронківській (Молдова) школах, але війна перекреслила плани на подальше навчання здібного учня. Моло­деньким хлопчиком потрапив він на фронт. Від рідного порогу до міста Веспрем, що в Угорщині, бив окупантів. Бойові нагороди - орден «Великої Вітчизняної війни» 1-­го ступеня у 1985 році, орден «За мужність» та медаль «За відвагу» — у 1994 році, медаль «За перемогу над Німеччиною  у Великій Вітчизняній війні 1941–1945 рр.» — у 1945 році свідчать про без­страшність та хоробрість юнака.

Після закінчення війни молодий фронтовик вступає до Чернівецького медичного інституту і в 1951 р. отримує диплом з відзнакою і продовжує навчатися в аспірантурі Київського медінституту. Сумлінна праця принес­ла Євгену Павловичу визнання та славу. Він став знаним ученим.

Ортопед-травматолог найвищої кваліфікації, блискучий клініцист. Йому належать більш ніж 300 наукових праць, 9 монографій, під його керівництвом під­готовлено та захищено 31 докторська і кандидатська дисертація. Але головною рисою його характеру були чуйність, увага та турбота про людей, які він проявляв повсякчасно.

Євген Павлович надав висококваліфіковану консультативну та лікувальну допомогу більш ніж 17 тисячам своїх пацієнтів різного віку. Багато станіславців з різними травмами та захворюваннями хребта приїздили до нього в Київ, а коли Євген Павлович приїздив у рідне село в гості до сво­го племінника Данилевича П. В., то йому одразу виділялась окрема кімната для прийому пацієнтів — доярок, механізаторів. 

Говорити про заслуги цього вченого перед Батьківщиною можна дуже багато. Колеги Євгена Павловича завжди відмічали його високий професіоналізм та дякували йому за отриманий досвід. Станіславці пишаються своїм земляком. Його приклад в досягненні наміченої цілі надихає  молодь не боятися труднощів і впевнено йти обраним шляхом до своєї мети.

...
ЦОГ

Екологічна акція

Молодь, для вас!
Вход
2:47 PM
Вы вошли как: Гость
Мітки
Архів
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Ми на Facebook
Copyright ЦБС © 2018
Бесплатный хостинг uCoz