Меню сайта
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту
...
Центральна бібліотека
 
 
Рік створення 1944. 

Адреса: 66300, Одеська область, м. Подільськ, вул. Соборна, 141 

Режим роботи: з 8.00 до 17.00, вихідний день – субота.
 
Клуби за інтересами: читацький салон "Бестселлер"


 
     
 
 
 
 

 

Центральна  бібліотека - методичний центр для всіх бібліотек району. Готує та проводить семінари, практикуми, заняття для молодих бібліотекарів у "Бібліотечному ліцеї". До складу бібліотеки входять відділ комплектування та обробки літератури, методико-бібліографічний, краєзнавчий відділи, відділ використання єдиного фонду, відділ обслуговування користувачів, Інтернет-центр та медіацентр. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
Відділ комплектування та обробки літератури
 
 
Відділ веде облік, комплектування та обробку літератури для 37 бібліотек-філій Куяльницької ЦБС Подільського району. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Методико-бібліографічний відділ
                  
Відділ надає методичну та практичну допомогу бібліотекам-філіям, забезпечує бібліотекарів системи багатоплановою інформацією щодо завдань і напрямків роботи Куяльницької ЦБС, розробляє та втілює бібліотечні програми, організовує професійні огляди-конкурси, підвищує рівень професійної освіти бібліотекарів. 
                               
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Краєзнавчий відділ
 
 
Відділ забезпечує довідково-бібліографічне та інформаційне обслуговування читачів з питань краєзнавства, проводить краєзнавчий пошук, збирає та систематизує краєзнавчі матеріали,  відповідає за організацію та оформлення бібліотечного краєзнавчого міні-музею, виставок-експозицій майстрів краю, проводить краєзнавчі екскурсії, веде куточок регіональної інформації з питань діяльності органів влади та місцевого самоврядування.
 
                                                                                                                  
 
 
 
 
Відділ обслуговування користувачів                                                                                                                                                                                                            
 

Відділ обслуговування користувачів -  це найбільший інформаційний ресурс центральної  бібліотеки з питань економіки, психології, філософії, історії, політології, педагогіки, мовознавства, релігієзнавства, культурології та класичної і сучасної художньої літератури вітчизняних та зарубіжних авторів, організовує постійно-діючі книжкові виставки, презентації друкованих видань, відкриті перегляди літератури, літературні заходи, вечори-зустрічі з цікавими людьми, пропонує видачу літератури на замовлення читачів для опрацювання в читальному залі.

 

 

 

 

  

Інтернет-центр  

 

Інтернет-центр діє в рамках реалізації проекту «Інтернет для читачів публічних бібліотек (LЕАP); надає користувачам безкоштовний доступ до світових інформаційних ресурсів та забезпечує навчання комп'ютерній грамотності та пошуку інформації в мережі Інтернет.

 

 

Пункт Європейської інформації

Пункт Європейської інформації відкритий в читальному залі бібліотеки в 2016 році в рамках проекту УБА (Української Бібліотечної Асоціації) «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» за підтримки Європейського Союзу (програма «Еразмус +») з метою оперативного та ефективного інформування жителів громади щодо питань європейської інтеграції, знайомства з перевагами європейських стандартів життя людей, з історією, економікою та культурою різних країн Європи, з традиціями та обрядами європейських народів. На базі Пункту проводяться різноманітні масові заходи, які сприяють популяризації європейських цінностей, укріпленню зв’язків між європейськими народами. 

 

 

 

 

Бібліотечний медіацентр

Комфортне сучасне приміщення з меблями-трансформерами, якісною комп’ютерною технікою, зоною WI-FI, медапроектором, фліпчартом користується великим попитом серед користувачів бібліотеки та представників громади. На його території збираються на засідання громадські організації Подільщини, проходять різноманітні тренінги,  «круглі столи» з представниками влади і громадськості.

 

 

 

 

...
ЦОГ

Молодь, для вас!
Вход
Архів
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Copyright ЦБС © 2021
Бесплатный хостинг uCoz