Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту

Майстри Подільщини

 

Оксана Анатоліївна Перебітюк народилася чудового осіннього дня в місті Котовськ (Подільськ), в 1986 році з батьками переїхали до селища Борщі, де проживає і до цього часу. В 2002 році очолила бібліотеку селища Борщі, де працює і сьогодні. В 2016 році закінчила Миколаївську філію Київського Національного університету культури і мистецтв.

Вишивкою почала займатися не так давно, але уже може пишатися своїми роботами. А любов до цієї краси перейняла від своєї мати Соколової Любові Олександрівни. «Хочу згадати - коли почала тільки створювати свої роботи,  мої  вишивки були виставлені на одному із заходів. Коли приїхали з міста глядачі і переглядали мої роботи, то зробили зауваження, що з другої сторони вишивки було багато вузлів, але згодом я навчилася вишивати без вузликів. І створюю цю красу у вільний від роботи час, особливо довгими зимовим вечорами. Хоч це не легка праця тримати годинами голку в руках, вдивлятися в полотно та візерунок, тисячі разів змахувати рукою при вишиванні, але згодом коли робота зроблена радієш красі, як створилася», - розповідає Оксана Анатоліївна.

Свої експонати Оксана Перебітюк представляє на виставках у різноманітних народознавчих та етнографічних заходах, бере участь у всеукраїнських і регіональних онлайн-конкурсах творчих робіт.

«Вишивати не складно, - каже Оксана Анатоліївна, -  кожен може навчитися, якщо захоче. Лише треба прикласти трішечки зусиль, натхнення, любові та мати велике бажання. А майстерність прийде згодом».

 

 

 

    

Вхід
Архів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright ЦБС © 2023
Безкоштовний хостинг uCoz