Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту

 Бібліотека-філія № 1 села Олексіївка

 

 

Бібліотека села Олексіївка була заснована в 1948 році. Першим бібліотекарем була Головчук Галина Олексіївна, потім працівники змінювалися: Лозова В. В., Левицька В. П., Кобилянська М. А. Всі вони були ентузіастами своєї справи і люди пам’ятають їх.

А в 1980 році бібліотеку прийняла Барабаш Наталія Миколаївна. З теплотою згадують жителі села цю чуйну жінку, яка завжди допомагала вибрати цікаву книжку, розповідала про всі новинки, організовувала різноманітні заходи. Вона пропрацювала 11 років, а в 1991 році передала бібліотеку Зубишиній Марії Яківні, яка внесла в роботу бібліотеки нові напрямки. Вона мала підхід до людей, цікавилася їх інтересами, тому в бібліотеці завжди було багато відвідувачів.

В 1998 році бібліотеку очолила Загребельна Валентина Миколаївна. На її долю випало чимало робочих проблем. Будинок бібліотеки завалився, і два роки бібліотека розміщувалась у власній оселі Валентини Миколаївни, але це не заважало працювати і обслуговувати читачів.

З 2000 року бібліотеку перевели у приміщення магазину, а з 2003 по 2007 рік бібліотека розміщувалась у будинку ФАПу в центрі села.

Сьогодні ж бібліотека села Олексіївка знаходиться, напевно, в самих добрих умовах, в яких повинні б перебувати всі, без винятку, сільські бібліотеки. Комфортно розташувалася вона в добре відремонтованому сучасному приміщенні разом із  сільською радою. В бібліотеці красиво, тепло і затишно, і на протязі всього робочого дня не замовкають дитячі голоси. До послуг читачів  4297 примірників книжкового фонду. І малі, і дорослі мешканці села залюбки ідуть до бібліотеки, бо працює в ній людина, закохана в свою справу – Самієва Валентина Петрівна, яка очолює бібліотеку з 2003 року. Вона - досвідчений та відповідальний працівник, своєю добросовісною роботою заслужила щиру повагу сельчан.  

Бібліотеку, яку очолює Валентина Петрівна, в 2011 році було проголошено переможцем щорічного районного огляду-конкурсу "Бібліотека року-2010".

 

 

 

 

 

В 2020 році Валентина Самієва відсвяткувала 70-річний ювілей та пішла на заслужений відпочинок. В бібліотеку прийшла працювати Світлана Андріївна Улинич, яка крім традиційних бібліотечних послуг вже вчиться надавати новітні інформаційні послуги. В 2020 році бібліотека отримала комп'ютер, принтер/сканер/ксерокс та доступ до мережі інтернет. Відтепер дорослі і маленькі користувачі олексіївської бібліотеки мають безкоштовний доступ до всесвітньої інформаційної мережі та можливість роздрукувати чи відксерити будь-який потрібний документ.

Вхід
Архів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright ЦБС © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz