Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту

Горбатюк Павло Павлович

 

Горбатюк Павло Павлович народився 27 вересня 1937 року в селі Глибочок Котовського (Подільського) району. Навчався в рідному селі, а потім продовжував навчання в районній школі №1 міста Котовська. Після закінчення школи в 1955 році вступив до Одеського медичного інституту, який закінчив в 1961 році та був направлений на роботу в сільську дільничну лікарню в Хмельницьку область.

Повернувся до Котовська в 1962 році та працював на посадах педіатра, а потім терапевта. Павло Павлович показав себе як здібний та фаховий спеціаліст. Значний обсяг знань, який він отримав в інституті та велика жага до самоосвіти дали можливість йому на початку його трудової діяльності обіймати посаду педіатра, терапевта. В медичному колективі його цінують та поважають.

В 1972 році призначають завідуючим терапевтичним відділом районної лікарні. Щоби отримати більш грунтовні знання Павло Павлович вступає до спецклінорденатури, яку закінчує в 1974 році. Як фаховий спеціаліст Горбатюк був запрошений на роботу в Центральну Африканські Республіку, де працював в столичному шпиталі з 1975 по 1977 роки.

Повернувши до рідного міста, Павло Павлович переходить працювати до залізничної відділкової лікарні в якості терапевта, а потім завідувач тераптичного відділення. В 2004 році виходить на заслужений відпочинок.

За період роботи заохочувався багатьма подяками та грамотами різних рівнів. Удостоєний звання "Почесний медик", а пізніше отримав звання " Заслужений лікар УРСР".

Вхід
Архів
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Copyright ЦБС © 2023
Безкоштовний хостинг uCoz