Меню сайта
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту
...

Напиши депутату

 

Центр обслуговування громадян центральної районної бібліотеки поповнився ще одним корисним інтернет-сервісом, який почав діяти в Україні наприкінці травня  2014 року,  "Напиши депутату".

Головна його мета - спростити відправлення звернень громадян до народних депутатів України у правильному форматі. Він призваний доповнити сервіси, які функціонують в системі державних органів, зокрема "Урядовий контактний центр", який не передбачав можливість відправки звернень до народних депутатів.

Принцип роботи сервісу "Напиши депутату" достатньо простий. Кожен відвідувач ресурсу може вибрати тип звернення: публічнне звернення, прохання про допомогу або повідомлення про порушення закону та вибрати варіант отримання відповіді на звернення в письмовому форматі. Сервіс не гарантує, що депутат відповість на лист, він просто спрощує написання й відправку листа електронною поштою.

Сервіс "Напиши депутату" забезпечує індивідуальність звернення. Один громадянин може направити звернення одному народному депутату.

...
ЦОГ

Молодь, для вас!
Вход
Архів
Статистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0
Copyright ЦБС © 2021
Бесплатный хостинг uCoz