Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту

Юридична допомога громадянам

Шановні користувачі сайту! На цій сторінці ви можете отримати он-лайн консультацію юриста, перевірити свої дані в Особистому кабінеті виборця в Державному реєстрі виборців, написати листа депутату, звернутись до фахівців місцевого Центру права, скористатись телефонами довіри органів МВД та дізнатися про друковану продукцію з проблемних питань права, яка є в наявності в бібліотеках району.

 

Котовський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

 Утворений Міністерством юстиції України. Розпочав свою роботу з 1 липня 2015 року разом зі ста місцевими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги у всіх регіонах України. Знаходиться за адресою: Одеська область, м. Котовськ,  вул. 50 років Жовтня,194-а.

Особа, яка потребує представництва своїх інтересів у суді, та немає достатніх фінансових можливостей для здійснення цього представництва, має змогу звернутися до центру та отримати допомогу кваліфікованого захисника – адвоката – який  надаватиме свої послуги безоплатно для клієнта. Послуги адвоката оплачує держава.

Котовський місцевий центр забезпечує доступ до безоплатної правової допомоги  у цивільному та адміністративному процесах для цілої низки соціально незахищених категорій громадян, таких як: малозабезпеченим (особам, чий середній місячний сукупний сімейний дохід не перевищує двох прожиткових мінімумів); інвалідам, дітям-сиротам, дітям позбавленим батьківського піклування, безпритульним дітям, а також дітям, які стали або можуть стати жертвами насильства в сім'ї; внутрішньо переміщеним особам; учасникам бойових дій (у тому числі, це стосується учасників АТО, та членів сімей загиблих); особам, до яких застосовано адміністративне затримання; особам, до яких застосовано адміністративний арешт; особам, щодо яких суд розглядає справу про надання психіатричної допомоги в примусовому порядку; особам, щодо яких суд розглядає справу про обмеження цивільної дієздатності фізичної особи, визнання фізичної особи недієздатною та поновлення цивільної дієздатності фізичної особи; особам, реабілітованим відповідно до законодавства України. Усім цим незахищеним категоріям осіб будуть надаватися послуги адвокатів для представництва їх інтересів у цивільних та адміністративних судових спорах, а також потерпілим і свідкам у кримінальних провадженнях, якщо вони належать до категорій, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, як це визначено ст. 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу».

Отримати інформацію щодо того, хто та де може отримати безоплатну правову допомогу, у чому вона полягатиме, та що для цього потрібно - можна через цілодобову єдину лінію безоплатної правової допомоги в України – 0 800 213 103.


 
Державний реєстр виборців

                                                                                                                              
Напиши листа депутату                                           Субсидії на послуги ЖКХ
    
 
Якщо у Вас виникли проблемні питання на рахунок оформлення спадщини, або як розпочати власну справу, як вірно скласти заповіт, які документи потрібні для виїзду за кордон ЦОГ районної бібліотеки пропонує Вам ознайомитися з буклетами, які були подаровані міськрайонним Центром права, видані в рамках ініціативи "Посилення правових можливостей бідних верств населення»,  яку реалізує Міжнародний Фонд  Відродження за програмою «Верховенство права».
Вхід
Архів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright ЦБС © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz