Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту

Положення

про огляд-конкурс бібліотек ЦБС Котовського району

"Бібліотека року”

 

1.    Огляд-конкурс "Бібліотека року” проводиться з метою виявлення і підтримки творчої праці бібліотекарів ЦБС, підвищення їх майстерності, популяризації їхніх здобутків, підвищення ролі бібліотекаря у виконанні основних завдань, покладених на бібліотеки Законом України "Про бібліотеки і бібліотечну справу”.


 2.     Завдання огляду-конкурсу:

-         пошук нових форм, методів бібліотечного обслуговування читачів;

-         виявлення творчих бібліотечних працівників;

-         розповсюдження кращого досвіду в організації бібліотечного обслуговування читачів;

-         створення інформаційного банку даних кращого бібліотечного досвіду роботи бібліотекарів ЦБС.


 3.   Огляд-конкурс "Бібліотека року” проводить районний відділ культури, ЦБС Котовського району при підтримці профспілки бібліотечних працівників. Районний відділ культури затверджує оргкомітет конкурсу і журі. Оргкомітет встановлює порядок відбору поданих на конкурс матеріалів, умови та порядок проведення огляду-конкурсу.

 

4.     Огляд-конкурс  "Бібліотека року” проводиться з 3 січня по 31 грудня поточного року.

 

5.  Склад оргкомітету огляду-конкурсу і журі затверджується районним відділом культури та туризму за поданням адміністрації ЦРБ.

 

6.     У огляді-конкурсі "Бібліотека року” можуть брати участь бібліотечні працівники ЦБС Котовського району незалежно від одержаної освіти, набутого фаху, віку, які мають стаж роботи в бібліотеці не менше 3-х років.

 

7.     До оргкомітету подаються матеріали (фотографії, фрагменти або сценарії масових заходів, ігор, конкурсів, публікацій в районній газеті, опис методико-бібліографічним відділом досвіду роботи бібліотекаря з конкретними практичними результатами, здобутками, направленнями),  на підставі яких журі робить висновки.

 

8.     Переможці огляду-конкурсу "Бібліотека року” нагороджуються грамотами районного відділу культури та туризму та цінними подарунками.

                         

Вхід
Архів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright ЦБС © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz